Striptizer i Tancerz erotyczny - oferta

Striptiz męski to uniwersalna opcja na wszystkie imprezy kobiet. Bez względu na to jak wyobrażasz sobie swój wieczór panieński zawsze będzie tam miejsce na profesjonalny występ striptizera. Ofert w branży tańca erotycznego jest dość wiele natomiast doświadczonych i wartych polecenia striptizerów już zdecydowanie mniej. Jeśli szukasz właściwej osoby do wykonania profesjonalnego striptizu męskiego to jesteś na właściwej stronie🙂 Moje klientki na wieczory Panieńskie życzą sobie najczęściej przebrania policjanta, żołnierza czy też kowboja ponieważ wszyscy chcą, aby striptizer wzbudził jak największe emocje.

Stroje - Charakteryzacja

Stroje striptizera. Nie tylko nagość, ale i ubiór striptizera ma znaczenie. Tancerz wchodzi na scenę ubrany w ubranie, jakie zażyczyły sobie klientki, które zaprosiły go na wieczór panieński. Mało tego, ubranie to zdejmowane jest krok po kroku, dzięki czemu panie zdążą zauważyć każdy detal. Striptizer musi być ubrany elegancko i starannie, tak, by stylizacja odpowiadała klimatowi. Dobry tancerz dba o szczegóły, bo jego show to nie zwykłe zdjęcie ubrań przed snem. Jest to sztuka, której dobre wykonanie wymaga nie tylko doskonałej sylwetki i kondycji, nie tylko kultury, ale także przygotowania i odpowiedniego wyposażenia w akcesoria, które nadadzą całemu przedstawieniu nutę pikanterii, ale i realizmu. Tancerz, który tego nie rozumie, nie zrobi prawdziwego show. 

Wieczory Panieńskie - Dzień Kobiet

Okazuje się, że przyjęcie panieńskie nie jest kreacją współczesnego świata i faktycznie sięga bardzo daleko wstecz. Chociaż dawniej na pewno nie było tak niezwykłych imprez z okazji wieczoru panieńskiego  jak obecnie. Skąd więc wzięła się tradycja? Tradycja wieczoru kawalerskiego sięga z pewnością aż do czasów Tudorów. Wyobraź sobie, jak zajęty był Henryk VIII zaproszeniami. Liczne źródła sugerują, że pierwsza impreza kawalerska odbyła się w V wieku w Sparcie, gdzie odbyła się uczta przedmałżeńska w celu wzniesienia toastu za przyszłego pana młodego.
Bez względu na czas i miejsce, nie można pominąć faktu, że małżeństwo jest prawdopodobnie najważniejszą decyzją w naszym życiu.🙂Striptizer na wieczór panieński i dzień kobiet to gwarancja dobrej zabawy!

Striptizerka

Organizujesz przyjacielowi wieczór kawalerski i chcesz zrobić wszystko aby na długo pozostał mu w pamięci? Świetnie trafiłeś bo mogę Ci w tym z pewnością pomóc ! 

Nadajmy tej imprezie odrobinę pikanterii i dopasujmy wspólnie odpowiednie show dla głównego bohatera tej wyjątkowej nocy. Dobierzmy wspólnie wariant pokazów od łagodnych do nieco ostrzejszych, wybierzmy odpowiednie  stroje które z pewnością podniosą ciśnienie ! 🙂   

Chippendales – NIEGRZECZNI.NET

pacha 7

Chippendales na wieczór panieński w Łodzi, Wrocławiu, Toruniu, Włocławku, Płocku, Bydgoszczy Poznaniu, Koninie, Kaliszu, Częstochowie i Warszawie – niegrzeczni to ekipa przystojnych, zadbanych, profesjonalnych Tancerzy, którzy gdziekolwiek się pojawią rozpalają kobiece zmysły do czerwoności. Organizowane przez nas pokazy są pełne subtelnego erotyzmu połączonego z nutką szaleństwa.

Kliknij i oceń moją usługę!
[Total: 8 Average: 3.3]