Striptizer na wieczór panieński

W dzisiejszych czasach byłoby dość niespotykane, żeby brać ślub i nie zorganizować wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego, aby nie świętować ostatnich wolnych chwil przed wejściem w związek małżeński. Striptizer na wieczór panieński to idealny pomysł na prezent!

Okazuje się, że przyjęcie panieńskie nie jest kreacją współczesnego świata i faktycznie sięga bardzo daleko wstecz. Chociaż dawniej na pewno nie było tak niezwykłych imprez z okazji wieczoru panieńskiego  jak obecnie. Skąd więc wzięła się tradycja? Tradycja wieczoru kawalerskiego sięga z pewnością aż do czasów Tudorów. Wyobraź sobie, jak zajęty był Henryk VIII zaproszeniami. Liczne źródła sugerują, że pierwsza impreza kawalerska odbyła się w V wieku w Sparcie, gdzie odbyła się uczta przedmałżeńska w celu wzniesienia toastu za przyszłego pana młodego.
Bez względu na czas i miejsce, nie można pominąć faktu, że małżeństwo jest prawdopodobnie najważniejszą decyzją w naszym życiu. Czy jest więc lepszy sposób na pożegnanie z samotnym życiem niż świętowanie w wielkim stylu? 🙂 Striptizer na wieczór panieński zadba o to, aby przyszła panna młoda wspominała ostatni wieczór wolności przez najbliższe lata! Nie czekaj i już teraz zarezerwuj striptizera na wieczór panieński!

Striptizer na dzień kobiet

dzien kobiet 8 marca - striptizer

Dzień Kobiet historycznie  – Międzynarodowy Dzień Kobiet został ustanowiony jako roszczenie o przyznanie większej liczby praw obywatelskich kobietom uciskanym na początku XX wieku. Obchody w Polsce wynikają jednak z innej tradycji. Inspirowały je kobiety, które strajkowały na rzecz rewolucji we wczesnych czasach komunizmu w Rosji.
Przez cały okres komunizmu 8 marca było obowiązkowym świętem, podkreślającym obecność kobiet w życiu publicznym. Kontekst polityczny był bardzo widoczny, a wszystkie oficjalne kanały zachęcały mężczyzn do świętowania kobiet, czyniąc święto mniej uczciwym i spontanicznym, niż powinno być. Typowym prezentem dla polskich kobiet w ich dniu był kwiat goździka, po prostu dlatego, że był dostępny na dużą skalę. Czasami z powodu licznych braków można było otrzymać tak zaskakujące prezenty, jak nylonowe rajstopy, ręczniki, kawa

Oferta na dzien koniet

Dzień Kobiet współcześnie

Tak jak w ubiegłym wieku paniom wystarczały drobne upominki jako prezenty tak teraz  płeć piękna woli inne atrakcje w ten wyjątkowy dzień. Wśród licznych przyjemności, od pewnego czasu co raz bardziej popularne stają się występy tancerzy erotycznych ( striptizerów )  lub jak inni nazywają chippendalesów.

Kobiety chcą się dobrze bawić i z tego powodu  wraz  z przyjaciółkami wybierają  się na taki występ do klubów dyskotekowych gdzie takie show jest w ten dzień dość częstą atrakcją. Jak twierdzą  lubią  patrzeć na takich śmiałych przystojnych mężczyzn i wolą takie miejsce niż zwykłą dyskotekę.

Rezerwacje na dzień kobiet w lokalach dokonywane są z dużym wyprzedzeniem więc aby nie przegapić fajnej imprezy najlepiej nie czekać do ostatniej chwili . 

Na ten dzień przygotowane jest prawdziwe show  artystyczno-erotyczne a na scenie można zobaczyć seksownego lekarza, strażaka, policjanta czy kowboja.

Satysfakcja kobiet z naszego występu  to dla nas priorytet a zwłaszcza w ten wyjątkowy dzień. Zapraszam do współpracy !

Kliknij i oceń moją usługę!
[Total: 1 Average: 5]