Striptizer Katowice

Striptizer Katowice – striptiz Katowice

Każda Pani marzy o niezapomnianym wieczorze panieńskim, urodzinach, czy innej ważnej okazji. Niesamowite doznania i atrakcje to coś, co zapamięta ona z pewnością do końca swojego życia i będzie mile wspominać. Do takich atrakcji na pewno zaliczy się występ striptizera z ogromnym doświadczeniem, który doskonale wie jak porwać kobiety, nawet te najbardziej nieśmiałe, do zabawy.

Tancerz erotyczny Katowice – co oferuje, jakie stroje i charakteryzacje wchodzą w grę

Mateusz jest stiptizerem, który nie boi się niczego i jest w stanie sprostać wszelkim, nawet największym oczekiwaniom Pań. Niezwykle atrakcyjny, pomagający kobietom idealnie się rozerwać, zapraszając je do wspólnej zabawy, którą wspominać będą jeszcze przez bardzo długi czas. W ofertę strojów wchodzi strój:

 • marynarza (który zabierze każdą Panią w niezapomniany rejs);
 • więźnia;
 • lekarza (uleczającego z nawet najcięższych chorób);
 • policjanta;
 • kowboja;
 • robotnika;
 • żołnierza;
 • strażaka (ugasi on każdy pożar);
 • agenta.

Striptizer Katowice – Mateusz oferuje indywidualne podejście do klientki. W branży striptizerskiej działa już kilka lat, więc potrafi rozpoznać, co spodoba się danej kobiecie. Ważne jest również to, iż Mateusz tańcząc dla Pań, robi to z ogromnej pasji, a taniec sprawia mu wielką satysfakcję, co widać podczas jego występów. Ten wspaniały tancerz sprawi, że nawet najbardziej wymagającej klientce spodoba się jego show! Mateuszowi nie jest straszne także miejsce, w ciągu 5 lat miał przyjemność występować w hotelach, klubach, restauracjach, jachtach, domach prywatnych, a nawet w limuzynach!

Striptizer Katowice

Masz pytanie? Skontaktuj się ze mną!


  Striptizer Katowice na wieczór panieński

  Wszyscy wiemy, że praca striptizera zazwyczaj kojarzy się z tym ostatnim „wolnym” wieczorem panny młodej, czyli wieczorem panieńskim. Mateusz sprawi, że noc ta będzie niezapomniana! Swoimi ruchami przekona Cię do tego, abyś o wszystkim zapomniała i porwała się razem z nim w wir najlepszej imprezy w Twoim życiu!

  Korzyści z zaproszenia na swoją imprezę striptizera jest wiele, ale może być jeszcze więcej. Mateusz zapewnia, że rozrusza nawet najbardziej nieśmiałą, najbardziej smutną, czy najbardziej upartą Panią. Każda kobieta będzie mogła zatańczyć razem z tancerzem, korzystając z tego, jak tylko będzie chciała. Striptizer zazwyczaj przyjeżdża stricte do danej klientki, ale żadna z Pań nie zostanie pominięta.

  Mateusz zaprasza wszystkie Panie do kontaktu ze sobą, zapewnia, że postara się spełnić marzenia widowiskowe swoich klientek. Czy na swoją imprezę wybierzesz strażaka, lekarza, czy policjanta? Wszystko zależy od Ciebie!

  Striptiz Katowice

  Striptiz Katowice

  Striptiz to świetny pomysł na wieczór panieński lub inną imprezę okazjonalną oraz na poprawienie samopoczucia i zrelaksowanie się w gronie przyjaciół.. Dzięki występowi tancerza erotycznego, można rozgrzać atmosferę i wprowadzić nutkę niecodziennej rozrywki. Zabawa i dobra energia są gwarantowane! Nie czekaj, zaproś striptizera na swoją imprezę i baw się w niezapomniany sposób!

  Striptizer Gliwice, Rybnik, Bytom, Zabrze – rozgrzewające show w każdym miejscu!

  Jako tancerz erotyczny działam na terenie całego kraju, dzięki czemu dojadę do każdego miasta i miejscowości, aby przeprowadzić niesamowity striptiz. Jeśli chcesz, abym wykonał pokaz w Gliwicach, Rybniku, Bytomiu, Zabrzu lub innej miejscowości. Zaproś mnie! Gwarantuję dobrą zabawę i uśmiech na cały wieczór.

  Jakie stroje oferuje striptizer Katowice?

  Dziewięć różnych strojów do striptizu obejmuje: żołnierza, strażaka, agenta, policjanta, kowboja, robotnika, marynarza, lekarza i więźnia. Moje zdjęcie w każdym stroju dostępne jest na stronie internetowej. Sprawdź i wybierz 🙂

  Ile trwa pokaz tancerza erotycznego?

  Długość trwania pokazu zależy od naszych ustaleń. Najlepiej zadzwoń do mnie to szerzej obgadamy wszelkie kwestie.  Zobacz inne lokalizacje!

  Kliknij i oceń moją usługę!
  [Total: 20 Average: 4.5]