Mateusz - tancerz erotyczny i striptizer

Witam Was serdecznie drogie Panie! Chciałbym w kilku słowach przybliżyć Wam moją osobę,
tak aby rozwiać wszelkie ewentualne wątpliwości, czy wybór mnie na Wasz wyjątkowy wieczór (jako striptizer czy tancerz erotyczny) to na pewno dobra decyzja – powiem wprost – najlepsza!

Moim miastem rodzinnym jest Łódź. Od najmłodszych lat byłem związany z aktywnością fizyczną. Wiele lat trenowałem piłkę nożną, która zaszczepiła we mnie miłość do ogólnie pojętego sportu. Z biegiem lat zainteresowałem się sportem siłowym na tyle mocno, że postanowiłem nie tylko sam rozwijać się w tym kierunku, ale także pomagać innym, początkującym osobom. Zostałem więc trenerem personalnym w siłowni Pure, gdzie pomagałem moim podopiecznym wypracować wymarzone sylwetki. W 2015 roku zająłem 3 miejsce na prestiżowym konkursie sylwetkowym FitLook, który to konkurs pokazał mi, że jeśli ciężko się nad czymś pracuje i ogromnie czegoś pragnie, to można to osiągnąć! Moja praca nad sylwetką pozwoliła mi jednocześnie wziąć udział w wielu wspaniałych przedsięwzięciach.

Pracowałem m.in. Dla marki Douglas, jako model dla Aquaspeed, a także jako Ring Boy w pierwszej w Polsce federacji mieszanych sztuk walk dla kobiet Lejdis Fight Night. Kilka lat temu do mojego grona zainteresowań dołączył też taniec i właśnie dzięki temu jestem dzisiaj tu gdzie jestem! A jestem dla Was drogie Panie! Występy dla płci pięknej dają mi ogromną satysfakcję i radość, że mogę wywołać na Waszych pięknych twarzach uśmiech i sprawić abyście poczuły się tak bardzo wyjątkowe. 

Daje Wam gwarancję, że moje występy są niezapomnianym widowiskiem, Nie tylko że względu na różnorodność moich wcieleń, Ale także z uwagi na indywidualne podejście do każdej, nawet najbardziej wymagającej klientki. Nie musisz się o nic martwić!

Poza dopracowanymi strojami posiadam także własny sprzęt nagłaśniający, a zatem jedyne co Ty musisz że sobą zabrać to świetny humor! Striptiz męski, czy tancerz na panieński… wiem, że już się zastanawiasz… i to nie tylko Łódź, Wrocław, Toruń, Włocławek, Płock, Bydgoszcz Poznań, Konin, Kalisz, Częstochowa, Kielce, Kraków, Katowice, Zielona Góra, Jelenia Góra, Sopot, Gdynia, Gdańsk, Warszawa, ale też inne miasta. Zaproś mnie gdzie chcesz…

Przyjadę do Ciebie wszędzie, bez względu na wybrane przez Ciebie miejsce:) prawdziwy profesjonalista poradzi sobie w każdych warunkach – taki właśnie jestem ! W dowód czego mogę powiedzieć, że przez ostatnie 5 lat odbyłem setki pokazów w praktycznie każdych warunkach i miejscach. Były to m.in kluby, hotele, restauracje, domy prywatne, a także jachty oraz limuzyny! 

Zakres celebrowanych przez Panie okazji jest ogromny! Od urodzin, poprzez wieczory panieńskie, rocznicę ślubu aż po imprezy firmowe! Moją specjalnością że rozbawienie nawet najsmutniejszych dam! Ze mną już na zawsze będziesz uśmiechnięta.W zakładce kontakt wybierz preferowaną formę tego co mogę dla Ciebie zrobić: tancerze erotyczny, czy striptizer na wieczór panieński w Łodzi, Łodzi, Wrocławiu, Toruniu, Włocławku, Płocku, Bydgoszczy Poznaniu, Lublinie, Koninie, Kaliszu, Częstochowie, Kielcach, Krakowie, Katowicach, Zielonej Górze, Zakopanem, Jeleniej Górze, Sopocie, Gdyni, Gdańsku, Warszawie i nie tylko!

Kliknij i oceń moją usługę!
[Total: 20 Average: 3.7]