Dzień Kobiet

dzien kobiet 8 marca - striptizer

Dzień Kobiet historycznie  – Międzynarodowy Dzień Kobiet został ustanowiony jako roszczenie o przyznanie większej liczby praw obywatelskich kobietom uciskanym na początku XX wieku. Obchody w Polsce wynikają jednak z innej tradycji. Inspirowały je kobiety, które strajkowały na rzecz rewolucji we wczesnych czasach komunizmu w Rosji.
Przez cały okres komunizmu 8 marca było obowiązkowym świętem, podkreślającym obecność kobiet w życiu publicznym. Kontekst polityczny był bardzo widoczny, a wszystkie oficjalne kanały zachęcały mężczyzn do świętowania kobiet, czyniąc święto mniej uczciwym i spontanicznym, niż powinno być. Typowym prezentem dla polskich kobiet w ich dniu był kwiat goździka, po prostu dlatego, że był dostępny na dużą skalę. Czasami z powodu licznych braków można było otrzymać tak zaskakujące prezenty, jak nylonowe rajstopy, ręczniki, kawa

Dzień Kobiet współcześnie

 

Kobiety chcą się dobrze bawić i z tego powodu  wraz  z przyjaciółkami wybierają  się na taki występ do klubów dyskotekowych gdzie takie show jest w ten dzień dość częstą atrakcją. Jak twierdzą  lubią  patrzeć na takich śmiałych przystojnych mężczyzn i wolą takie miejsce niż zwykłą dyskotekę.

Rezerwacje na dzień kobiet w lokalach dokonywane są z dużym wyprzedzeniem więc aby nie przegapić fajnej imprezy najlepiej nie czekać do ostatniej chwili . 

Na ten dzień przygotowane jest prawdziwe show  artystyczno-erotyczne a na scenie można zobaczyć seksownego lekarza, strażaka, policjanta czy kowboja.

Satysfakcja kobiet z naszego występu  to dla nas priorytet a zwłaszcza w ten wyjątkowy dzień. Zapraszam do współpracy !

Kliknij i oceń moją usługę!
[Total: 0 Average: 0]