striptizer mateusz tancerz erotyczny 1

Striptizer na urodziny

Urodziny to wyjątkowy dzień w roku, warto świętować go w odpowiedni sposób. Impreza urodzinowa to świetny sposób na miłe wspomnienia i dobrze spędzony czas. Warto jednak zaprosić na nią striptizera, który zadba o to, aby urodziny na pewno były udane! Striptizer Mateusz od lat działa w branży i wie jak rozkręcić każdą imprezę!

Co otrzymujesz w cenie striptizera?

 • Dziewięć strojów do wyboru!
 • Doświadczonego i przystojego striptizera!
 • Niezapomniane wspomnienia na lata! 
striptizer Wrocław
Tancerz erotyczny Wrocław
Tancerz na wieczór panienski Wrocław

Striptizer na urodziny – niezapomniany punkt imprezy!

Zaproszenie striptizera na urodziny to pierwszy krok, aby były one udane. Od lat pracuję jako striptizer i wiem jak zadbać o to, aby urodziny były udane. W swojej ofercie posiadam dziewięć różnorodnych osób, dzięki czemu możesz wybrać „kogo zaprosisz”. Są to postacie takie jak: agent, policjant, strażak, lekarz, więzień i inni. Gwarantuję, że jeśli mnie zaprosisz to urodziny z pewnością będą udane. Nie czekaj i skontaktuj się ze mną!

Dlaczego warto zaprosić striptizera na urodziny?

Najczęściej urodziny kojarzą się każdemu z tortem, znajomymi i alkoholem. W takim wypadku urodziny nie są żadnym specjalnym wydarzeniem. W przypadku zamówienia striptizera sytuacja wygląda inaczej. Pokaz taneczny sprawi, że urodziny będą wspominane przez kolejne lata. Zrób prezent znajomej i zaproś mnie!

Masz pytanie? Skontaktuj się ze mną!


  Czy striptizer na 18 urodziny to dobry prezent?

  Zamówienie striptizera na urodziny to prezent niecodzienny, który z pewnością zostanie zapamiętany przez wszystkich. Natomiast jubilat będzie zachwycone! Gwarantuję, że rozweselę nawet najsmutniejszą osobę na imprezie!

  Striptizer na urodziny – jak to wygląda?

  Pierwszym etapem, aby zamówić striptizera na urodziny jest kontakt, ze mną. Umówimy konkretną datę, czas pokazu, miejsce wykonania pokazu oraz godzinę. W odpowiednim dniu przyjadę, rozgrzeję atmosferę swoim pokazem! Skontaktuj się ze mną po więcej informacji.
  Kliknij i oceń moją usługę!
  [Total: 2 Average: 5]