Striptizer w Kołobrzegu

Striptizer Kołobrzeg - striptiz Kołobrzeg

Striptizer w Kołobrzegu to must-have na każdym wieczorze panieńskim. Zazwyczaj moje show jest kulminacyjnym punktem każdej imprezy. Doskonale wiem co zrobić, aby przyszła Panna Młoda byłą w pełni zadowolona. Zaproś mnie na swoją imprezę i przekonaj się osobiście! 

Co otrzymujesz w cenie striptizera?

 • Osiem strojów do wyboru!
 • Doświadczonego i przystojego striptizera!
 • Niezapomniane wspomnienia na lata! 
striptizer Wrocław
Tancerz erotyczny Wrocław
Tancerz na wieczór panienski Wrocław

Striptizer z Kołobrzegu to prezent idealny!

Jeśli zastanawiasz się jaki prezent podarować dla przyszłej Panny Młodej to gwarantuję, że pokaz tancerza erotycznego z Kołobrzegu to coś z czego na pewno będzie zadowolona. Działam w branży od wielu lat, przeprowadziłem setki show, potrafię rozweselić nawet najsmutniejszą kobietę na sali. W swojej ofercie posiadam aż dziewięć różnorodnych strojów do striptizu np. lekarza, agenta, policjanta, strażaka i wiele innych. Wybierz sama kogo planujesz zaprosić na swoją imprezę. 

Striptizer Kołobrzeg nie tylko na wieczory panieńskie

Realizuję pokazy nie tylko na wieczorach panieńskich, często jako striptizer na urodziny jestem zaproszony jako główny punkt imprezy. Za każdym razem obdarowana osoba jest bardzo szczęśliwa, natomiast sam pokaz jest niezapomniany. Zaproś mnie na swoją imprezę! Skontaktuj się ze mną! Jesteś Niegrzeczna? Zadzwoń!

Masz pytanie? Skontaktuj się ze mną!


  Striptizer Kołobrzeg – dlaczego warto mnie zaprosić?

  Od lat działam w branży rozrywkowej, doskonale wiem jak poprowadzić każdy pokaz. Gwarantuję, że wieczór panieńskim z moim show będzie niezapomniany i mile wspominany przez najbliższe lata.

  Ile trwa pokaz?

  Czas trwania pokazu zależy od naszych ustaleń. Najprościej będzie jeśli się ze mną skontaktujesz!

  Kliknij i oceń moją usługę!
  [Total: 0 Average: 0]